Formulari de contacte

    Bústia general del museu

    Organigrama

    El Museu d’Art de Girona està adscrit a l’Agència Catalana del Patrimoni Cultural, entitat de dret públic que té per missió gestionar el patrimoni cultural de la Generalitat de Catalunya i potenciar els museus, jaciments i monuments del territori català. L’equip del museu està format per:

    Carme Clusellas

    Directora

    cclusellas@gencat.cat

    Carme Martinell

    Conservadora – Projectes i públics

    cmartinell@gencat.cat

    Antoni Monturiol

    Conservador – Col·leccions

    amonturiol@gencat.cat

    Elena Boix

    Responsable de restauració

    elena.boix@gencat.cat

    Aurèlia Carbonell

    Responsable d’exposicions

    aurelia.carbonell@gencat.cat

    Laia Pérez

    Responsable de publicacions

    laiaperez@gencat.cat

    Dori Mesa

    Administració

    dmesa@gencat.cat

    Adriana Cle

    Administració

    acle@gencat.cat

    Georgina Rodríguez

    Administració

    georgina.rodriguezg@gencat.cat

    Mar Ribot

    Administració

    mar.ribot@gencat.cat

    Josep Clusells

    Manteniment

    josepclusells@gencat.cat

    Pere Romans

    Servei d’Atenció al públic

    recepcio.mag@gencat.cat

    Pilar Ramírez

    Servei d’Atenció al públic

    recepcio.mag@gencat.cat

    Laura Pagans

    Servei d’Atenció al públic

    laurapagans@gencat.cat

    Anar a la part superior de la pàgina Anar a la part superior de la pàgina
    Anar a la pàgina de venda d'entrades Anar a la pàgina de venda d'entrades Entrades Anar a la pàgina del formulari per rebre el butlletí Anar a la pàgina del formulari per rebre el butlletí Newsletter Anar a la pàgina del formulari de contacte per enviar un missatge Anar a la pàgina del formulari de contacte per enviar un missatge Contacte

    A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.